javascript
*****

اطلاعیه ها
آخرین اخبار
همکاری و هماهنگی با دانشگاه‌ها و مراکز علمی معتبر داخلی و خارجی از اولویت های دبیرخانه های علمی و اجرایی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا است
جعفرپور؛ مدیر تولیت شمس تبریزی و رئیس همایش و جشنواره شمس و مولانا:همکاری و هماهنگی با دانشگاه‌ها و مراکز علمی معتبر داخلی خارجی از اولویت های دبیرخانه های علمی و اجرایی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا است.
ادامه مطلب

همکاری دانشگاه تبریز در برگزاری نشست های بین المللی هشتمین همایش شمس و مولانا
همکاری دانشگاه تبریز در برگزاری نشست های بین المللی هشتمین همایش شمس و مولانا دکتر سعید شجاعی؛ مدیر همکاری‌های بین المللی دانشگاه تبریز :دانشگاه تبریز در برگزاری نشست های بین المللی هشتمین همایش شمس و مولانا که مهر ماه در شهرستان خوی برگزار خواهد شد، همکاری خواهد نمود.
ادامه مطلب

نخستین جلسه برای هماهنگی برگزاری هشتمین همایش بین المللی و پنجمین جشنواره ملی شمس و مولانا
نخستین جلسه برای هماهنگی برگزاری هشتمین همایش بین المللی و پنجمین جشنواره ملی شمس و مولانا با حضور معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان خوی، رئیس شورای اسلامی شهر خوی، شهردار خوی،مدیر موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر خوی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی در محل فرمانداری خوی.
ادامه مطلب

دانشگاه آتاتورک ارزروم ترکیه در برگزاری هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا همکاری می‌کند
نصراله پور شهردار خوی و رئیس شورای سیاستگذاری هشتمین همایش بین المللی و پنجمین جشنواره ملی شمس و مولانا با اعلام این خبرگفت :با تلاش‌های دبیرخانه علمی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا برای جذب همکاری و همراهی دانشگاه‌های معتبرخارجی در برگزاری این رویداد بین المللی رئیس دانشگاه آتاتورک ارزروم ترکیه "دکتر پروفسور عمر چوماکلی با ارسال نامه ای آمادگی این دانشگاه را برای همکاری در هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا اعلام کرد.
ادامه مطلب

دانشگاه تبریز در هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا مشارکت خواهد نمود
دانشگاه تبریز در هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا مشارکت خواهد نمود این تصمیم در جلسه مشترک مدیران فرهنگی ـ اجتماعی و پژوهشی و همکاری های بین المللی دانشگاه تبریز و شهرداری خوی و مدیران تولیت شمس تبریزی که در تالار شهید باکری دانشگاه تبریز برگزار شد اعلام گردید.
ادامه مطلب

جلسه هماهنگی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا در بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان شعبه ارومیه برگزار شد.
جلسه هماهنگی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا در بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان شعبه ارومیه برگزار شد. این جلسه با حضور مدیر تولیت شمس تبریزی و رئیس همایش، مدیر بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان شعبه ارومیه، دبیر علمی همایش و اعضای شورای سیاستگذاری تشکیل و بر برگزاری بهتر آن تاکید شد.
ادامه مطلب

حامیان همایش :


همایش بین المللی شمس و مولانا :

آدرس دبیر خانه اجرایی : ایران - آذربایجان غربی - خوی - خیابان شهید صمدزاده - ساختمان قدیم شهرداری - تلفن :36240090-044

ایمیل: info@conf-shams.ir


برای استفاده بهینه از این سایت از مرورگر کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید