javascript
*****

This is some sample text. You are using CKEditor

اطلاعیه ها
آخرین اخبار
بیش از ۴۵۰ نفر در هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا شرکت کردند.
بیش از ۴۵۰ نفر در هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا شرکت کردند. جعفرپور سرپرست تولیت شمس تبریزی و دبیر اجرایی هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا با اعلام این خبر گفت: بر اساس آمار و اطلاعات بیش از ۴۵۰ نفر از علاقه مندان داخلی و خارجی با حضور در بستر فضای مجازی دانشگاه علامه طباطبایی (skyroom) به نشانی: https://meeting.atu.ac.ir/ch/shams در روزهای ۱۰، ۱۱ و ۱۲ مهر ماه از سخنرانی و برنامه های هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا استفاده کردند.
ادامه مطلب

متن سخنرانی رئیس شورای اسلامی شهر خوی در هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا
آن خطاط سه گونه خط نوشتى یکى او خواندى ، لاغیر یکى را هم او خواندى هم غیر یکى نه او خواندى نه غیر او آن خط سوم منم……..
ادامه مطلب

متن سخنرانی سرپرست شهرداری خوی در هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا
بسمه تعالی سلام و عرض ادب خدمت همه علاقه مندان به شمس تبریزی ، فعالین فرهنگی ، اساتید برجسته دانشگاهی و همه دوستداران فرهنگ کشور اسلامی ایران ۷ و ۸ مهر ماه به مولانا و شمس تبریزی مزین شده و اهمیت حضور این دو شخصیت بزرگ در بلندای فرهنگ عرفان و ادبیات ایران از همین نامگذاری نمایان می شود
ادامه مطلب

حضور سرزده‌ی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در همایش بین‌المللی شمس و مولانا
دکتر ضرغامی در یکی از پیام‌هایشان از عوامل علمی و اجرایی همایش بین‌المللی شمس تبریزی و مولانا تشکر کرد و قول داد به‌زودی به شهر خوی سفر کرده و با حضور در مزار شمس تبریزی از نزدیک با مسائل فرهنگی و گردشگری این خطه آشنا شوند.
ادامه مطلب

شمس و مولانا نماد صلح و گفت‌و‌گو هستند
شمس و مولانا نماد صلح و گفت‌و‌گو هستند رییس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی ایران گفت: شمس تبریزی می‌تواند محور فرهنگ گفت‌وگو و دیپلماسی‌ فرهنگی در ایران، جهت نیل به توسعه این کشور قرار بگیرد.
ادامه مطلب

هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا در بستر فضای مجازی آغاز شد.
هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا در بستر فضای مجازی آغاز شد.براساس برنامه ریزیهای انجام شده این رویداد بین المللی روزهای ۱۰و ۱۱و ۱۲ مهرماه در بستر مجازی به نشانی هر روز از ساعت ۱۷/۳۰برگزار می‌شود که اولین روز این همایش ۱۰ مهر ماه با حضور علاقمندان برگزار شد.
ادامه مطلب

حامیان همایش :


همایش بین المللی شمس و مولانا :

آدرس دبیر خانه اجرایی : ایران - آذربایجان غربی - خوی - خیابان شهید صمدزاده - ساختمان قدیم شهرداری - تلفن :36240090-044

آدرس دبیر خانه علمی :ایران-تهران،بزرگراه کردستان. خیابان دکتر ضادق آیینه وند( ۶۴ـ غربی) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی -تلفن :880660530-021
ایمیل: info@conf-shams.ir


برای استفاده بهینه از این سایت از مرورگر کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید