javascript
*****

همکاری و هماهنگی با دانشگاه‌ها و مراکز علمی معتبر داخلی و خارجی از اولویت های دبیرخانه های علمی و اجرایی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا است
جعفرپور؛ مدیر تولیت شمس تبریزی و رئیس همایش و جشنواره شمس و مولانا:همکاری و هماهنگی با دانشگاه‌ها و مراکز علمی معتبر داخلی خارجی از اولویت های دبیرخانه های علمی و اجرایی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا است.
ادامه مطلب

همکاری دانشگاه تبریز در برگزاری نشست های بین المللی هشتمین همایش شمس و مولانا
همکاری دانشگاه تبریز در برگزاری نشست های بین المللی هشتمین همایش شمس و مولانا دکتر سعید شجاعی؛ مدیر همکاری‌های بین المللی دانشگاه تبریز :دانشگاه تبریز در برگزاری نشست های بین المللی هشتمین همایش شمس و مولانا که مهر ماه در شهرستان خوی برگزار خواهد شد، همکاری خواهد نمود.
ادامه مطلب

نخستین جلسه برای هماهنگی برگزاری هشتمین همایش بین المللی و پنجمین جشنواره ملی شمس و مولانا
نخستین جلسه برای هماهنگی برگزاری هشتمین همایش بین المللی و پنجمین جشنواره ملی شمس و مولانا با حضور معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان خوی، رئیس شورای اسلامی شهر خوی، شهردار خوی،مدیر موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر خوی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی در محل فرمانداری خوی.
ادامه مطلب

دانشگاه آتاتورک ارزروم ترکیه در برگزاری هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا همکاری می‌کند
نصراله پور شهردار خوی و رئیس شورای سیاستگذاری هشتمین همایش بین المللی و پنجمین جشنواره ملی شمس و مولانا با اعلام این خبرگفت :با تلاش‌های دبیرخانه علمی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا برای جذب همکاری و همراهی دانشگاه‌های معتبرخارجی در برگزاری این رویداد بین المللی رئیس دانشگاه آتاتورک ارزروم ترکیه "دکتر پروفسور عمر چوماکلی با ارسال نامه ای آمادگی این دانشگاه را برای همکاری در هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا اعلام کرد.
ادامه مطلب

دانشگاه تبریز در هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا مشارکت خواهد نمود
دانشگاه تبریز در هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا مشارکت خواهد نمود این تصمیم در جلسه مشترک مدیران فرهنگی ـ اجتماعی و پژوهشی و همکاری های بین المللی دانشگاه تبریز و شهرداری خوی و مدیران تولیت شمس تبریزی که در تالار شهید باکری دانشگاه تبریز برگزار شد اعلام گردید.
ادامه مطلب

جلسه هماهنگی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا در بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان شعبه ارومیه برگزار شد.
جلسه هماهنگی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا در بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان شعبه ارومیه برگزار شد. این جلسه با حضور مدیر تولیت شمس تبریزی و رئیس همایش، مدیر بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان شعبه ارومیه، دبیر علمی همایش و اعضای شورای سیاستگذاری تشکیل و بر برگزاری بهتر آن تاکید شد.
ادامه مطلب

شمس تبریزی یکی از پایه های هویتی ایران است
شمس تبریزی یکی از پایه های هویتی ایران است. این مطلب را دکتر موسی نجفی رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی کشور در جلسه ای که برای هماهنگی برنامه های هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا با حضور مدیران تولیت شمس تبریزی و شهرداری خوی در پژوهشگاه برگزار شد عنوان کرد و گفت: شمس تبریزی یکی از اساسی ترین پایه های هویتی ایرانی است که متاسفانه مفقود مانده است. وی برگزاری برنامه های علمی و فرهنگی برای معرفی این شخصیت برجسته عرفانی را ضروری دانست و افزود: رخ نشان دادن شمس تبریزی از طریق همین برنامه های علمی و فرهنگی است که باید برای سنجش این چنین شخصیت هایی، دین و اسلام و دستورات دینی را معیار قرار داد.
ادامه مطلب

نمایندگان مراکز علمی همکار در هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری همایش معرفی شدند.
ادامه مطلب

دکتر فاطمه مدرسی به عنوان دبیرعلمی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا منصوب شد
دکتر فاطمه مدرسی به عنوان دبیرعلمی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا منصوب شد با حکم نصراله پور شهردار خوی و رئیس شورای سیاست گذاری هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا، دکتر فاطمه مدرسی دبیرعلمی هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا شد.
ادامه مطلب

فراخوان هشتمین همایش بین المللی و پنجمین جشنواره ملی شمس و مولانا منتشر شد.
فراخوان هشتمین همایش بین المللی و پنجمین جشنواره ملی شمس و مولانا منتشر شد. با رونمایی از اعلان های هشتمین بین المللی شمس و مولانا و پنجمین جشنواره ملی شمس و مولانا در شهرستان خوی فراخوان این دو رویداد ملی و بین المللی منتشر و در وب گاه های همایش و جشنواره به نشانیhttp://shamstabrizi.ir،http://conf-shams.irو http://www.jashnvareh-shams.com قابل رویت است.
ادامه مطلب

بیش از ۴۵۰ نفر در هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا شرکت کردند.
بیش از ۴۵۰ نفر در هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا شرکت کردند. جعفرپور سرپرست تولیت شمس تبریزی و دبیر اجرایی هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا با اعلام این خبر گفت: بر اساس آمار و اطلاعات بیش از ۴۵۰ نفر از علاقه مندان داخلی و خارجی با حضور در بستر فضای مجازی دانشگاه علامه طباطبایی (skyroom) به نشانی: https://meeting.atu.ac.ir/ch/shams در روزهای ۱۰، ۱۱ و ۱۲ مهر ماه از سخنرانی و برنامه های هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا استفاده کردند.
ادامه مطلب

متن سخنرانی رئیس شورای اسلامی شهر خوی در هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا
آن خطاط سه گونه خط نوشتى یکى او خواندى ، لاغیر یکى را هم او خواندى هم غیر یکى نه او خواندى نه غیر او آن خط سوم منم……..
ادامه مطلب

متن سخنرانی سرپرست شهرداری خوی در هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا
بسمه تعالی سلام و عرض ادب خدمت همه علاقه مندان به شمس تبریزی ، فعالین فرهنگی ، اساتید برجسته دانشگاهی و همه دوستداران فرهنگ کشور اسلامی ایران ۷ و ۸ مهر ماه به مولانا و شمس تبریزی مزین شده و اهمیت حضور این دو شخصیت بزرگ در بلندای فرهنگ عرفان و ادبیات ایران از همین نامگذاری نمایان می شود
ادامه مطلب

حضور سرزده‌ی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در همایش بین‌المللی شمس و مولانا
دکتر ضرغامی در یکی از پیام‌هایشان از عوامل علمی و اجرایی همایش بین‌المللی شمس تبریزی و مولانا تشکر کرد و قول داد به‌زودی به شهر خوی سفر کرده و با حضور در مزار شمس تبریزی از نزدیک با مسائل فرهنگی و گردشگری این خطه آشنا شوند.
ادامه مطلب

شمس و مولانا نماد صلح و گفت‌و‌گو هستند
شمس و مولانا نماد صلح و گفت‌و‌گو هستند رییس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی ایران گفت: شمس تبریزی می‌تواند محور فرهنگ گفت‌وگو و دیپلماسی‌ فرهنگی در ایران، جهت نیل به توسعه این کشور قرار بگیرد.
ادامه مطلب

هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا در بستر فضای مجازی آغاز شد.
هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا در بستر فضای مجازی آغاز شد.براساس برنامه ریزیهای انجام شده این رویداد بین المللی روزهای ۱۰و ۱۱و ۱۲ مهرماه در بستر مجازی به نشانی هر روز از ساعت ۱۷/۳۰برگزار می‌شود که اولین روز این همایش ۱۰ مهر ماه با حضور علاقمندان برگزار شد.
ادامه مطلب

آرامگاه شمس ظرفیت بسیار ارزشمندی برای جهانی شدن مناسبات فرهنگی می باشد
آرامگاه شمس ظرفیت بسیار ارزشمندی برای جهانی شدن مناسبات فرهنگی میباشد/ خوی پیشران تمدن ایران اسلامی است که می تواند پیشران و توسعه گردشگری منطقه و ایران باشد. دکتر عادل نجف زاده نماینده مردم شریف خوی و چایپاره در همایش بین المللی شمس و مولانا که امروز با حضور دکتر زینالی نماینده ویژه وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در خوی برگزار شد اعلام کرد : برای اینکه ظرفیت های بالقوه را در منطقه به ظرفیت های بالفعل تبدیل نماییم به بستر سازی فرهنگی و گردشگری نیازمندیم که متاسفانه در این راستا اهتمام و اراده جدی برای به اتمام رساندن پروژه فاخر شمس تبریزی صورت نپذیرفته است
ادامه مطلب

برنامه سخنرانی هفتمین همایش بین المللی شمس ومولانا در بستر فضای مجازی
برنامه سخنرانی هفتمین همایش بین المللی شمس ومولانا در بستر فضای مجازی
ادامه مطلب

مقالات پذیرفته شده برای چاپ در مجموعه مقالات هفتمین همایش شمس و مولانا اعلام شدند
مقالات پذیرفته شده برای چاپ در مجموعه مقالات هفتمین همایش شمس و مولانا اعلام شدند
ادامه مطلب

هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا دارای کد ISC از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام شد
هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا دارای کد ISC از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام شد. جعفرپور سرپرست تولیت شمس تبریزی با اعلام این خبر گفت :با تلاش همکاران در دبیرخانه علمی هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا و همت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی این رویداد بین المللی کد پایگاه […]
ادامه مطلبحامیان همایش :


همایش بین المللی شمس و مولانا :

آدرس دبیر خانه اجرایی : ایران - آذربایجان غربی - خوی - خیابان شهید صمدزاده - ساختمان قدیم شهرداری - تلفن :36240090-044

ایمیل: info@conf-shams.ir


برای استفاده بهینه از این سایت از مرورگر کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید