javascript
*****

آخرین مهلت ارسال مقاله

20 مرداد 1403

اعلام نتایج داوری

20 شهریور 1403

زمان برگزاری همایش

7 و 8 مهر 1403

 

آخرین اخبار
پایگاه استنادی علوم جهان اسلام کد ISc دهمین همایش بین المللی شمس و مولانا را صادر کرد.
پایگاه استنادی علوم جهان اسلام کد ISc دهمین همایش بین المللی شمس و مولانا را صادر کرد. جعفرپور مدیر عامل موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر با اعلام این خبر گفت : دهمین همایش بین المللی شمس و مولانا که روزهای هفتم و هشتم مهرماه به مناسبت روزهای بزرگداشت شمس و مولانا باهمکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و دیگر مراکز علمی معتبر داخلی و خارجی در دارالقرار شمس تبریزی_ خوی _برگزار می شود، از طرف پایگاه استنادی جهان اسلام تایید و با کد 0324046317 شناخته شد. وی با اشاره به اینکه همایش سال 1403 هفتمین همایش بین المللی شمس و مولانا است که موفق به اخذ کد ISc شده است، افزود :پایگاه اطلاع رسانی علوم جهان اسلام سامانه اطلاع رسانی علمی است که دانشگاه‌های ایران و جهان اسلام را ارزیابی می‌کند و مجلات علمی کشورهای اسلامی را بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر تجزیه و تحلیل می نماید.
ادامه مطلب

حجت الاسلام دکتر مرتضی اکبری دبیر علمی دهمین همایش بین المللی شمس و مولانا منصوب شد.
حجت الاسلام دکتر مرتضی اکبری دبیر علمی دهمین همایش بین المللی شمس و مولانا منصوب شد. با پیشنهاد مدیر عامل موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر و تصویب هیئت مدیره و موافقت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام موسوم به ISc, حجت الاسلام دکتر مرتضی اکبری با حکم دکتر حسن نصراله پور شهردار خوی و رئیس شورای سیاستگزاری دهمین همایش بین المللی شمس و مولانا به عنوان دبیر علمی دهمین همایش بین المللی شمس و مولانا منصوب شد. حجت الاسلام دکتر مرتضی اکبری دارای مدرک سطح 4 حوزوی در رشته فقه و اصول است.
ادامه مطلب

رونمایی فراخوان دهمین همایش بین المللی و اعلان هفتمین جشنواره ملی شمس و مولانا
آئین رونمایی از این دو رویدادبین المللی و ملی که همه ساله شهر خوی میزبان آن است با حضور جمعی از فرهیختگان علمی و فرهنگی و هنرمندان و مسولان شهرستانی در شهرداری خوی برگزار شد. به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، حسن نصراله پور در حاشیه این مراسم گفت :امسال هفتمین جشنواره ملی شمس و مولانا در سه بخش شعر، خوشنویسی و موسیقی اصیل ایرانی همزمان با دهه ولایت و امامت از 28 خرداد تا 5 تیرماه در شهر خوی با عنوان "جشنواره ملی شمس و مولانا و هفته فرهنگی خوی" توسط موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر و اداره ارتباطات شهرداری و شورای اسلامی شهر خوی برگزار می‌شود.
ادامه مطلب

در آستانه برگزاری نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا امام جمعه خوی و هیئت مدیره و مدیران موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر و همایش با دکتر حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی دیدار کردند
در این دیدار دکتر غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی از تلاش دست اندکاران برگزاری همایش‌های بین المللی شمس و مولانا تقدیر و با تاکید بر انجام فعالیت‌های علمی بیشتر در این حوزه گفت :پرداختن به شمس و مولانا ظرافتهای و حساسیت‌های خاص خود را دارد که رعایت اصل دوری از افراط و تفریط مهمترین آن است.
ادامه مطلب

تفاهم‌نامه بین پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر با موضوع گسترش فعالیت‌های علمی شمس پژوهی و مولوی شناسی به مدت پنج سال دیگر تمدید شد
این تفاهم‌نامه با موضوع همکاری در برگزاری همایش‌های بین المللی شمس و مولانا، راه اندازی میز مطالعات فرهنگی با محوریت شمس و مولانا، همکاری در طراحی و اجرای طرحهای کلان ملی در حوزه های تخصصی و بینا رشته ای شمس پژوهی و مولوی شناسی، ایجاد زمینه مناسب برای استفاده طرفین از تولیدات علمی، و نشر مشترک کتاب و نشریات و ویژه نامه های علمی است که از سال ۱۳۹۶ آغاز شده بود و برای بار دوم به دلیل ارزیابی موفق آن تمدید شد.
ادامه مطلب

دکتر فرزانه اعظم لطفی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به عنوان مدیر امور بین الملل نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا منصوب شد
دکتر فرزانه اعظم لطفی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به عنوان مدیر امور بین الملل نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا منصوب شد. دکتر فرزانه اعظم لطفی مولانا پژوه و عضو هیئت علمی دانشکده زبانها و ادبیات خارجی _مطالعات هند دانشگاه تهران و عضو شورای سیاستگذاری تلویزیون حکمت و فرزانگی دانشگاه تهران است که با پیشنهاد رئیس نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا و موافقت شورای سیاستگزاری این رویداد به عنوان مدیر امور بین الملل همایش منصوب شده است.
ادامه مطلب

حامیان همایش :


همایش بین المللی شمس و مولانا :

آدرس دبیر خانه اجرایی : ایران - آذربایجان غربی - خوی - خیابان شهید صمدزاده - ساختمان قدیم شهرداری - تلفن :36240090-044

ایمیل: info@conf-shams.ir


برای استفاده بهینه از این سایت از مرورگر کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید