javascript
*****

آخرین مهلت ارسال مقاله

20 مرداد 1403

اعلام نتایج داوری

20 شهریور 1403

زمان برگزاری همایش

7 و 8 مهر 1403

 

آخرین اخبار
رونمایی فراخوان دهمین همایش بین المللی و اعلان هفتمین جشنواره ملی شمس و مولانا
آئین رونمایی از این دو رویدادبین المللی و ملی که همه ساله شهر خوی میزبان آن است با حضور جمعی از فرهیختگان علمی و فرهنگی و هنرمندان و مسولان شهرستانی در شهرداری خوی برگزار شد. به گزارش مدیریت ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، حسن نصراله پور در حاشیه این مراسم گفت :امسال هفتمین جشنواره ملی شمس و مولانا در سه بخش شعر، خوشنویسی و موسیقی اصیل ایرانی همزمان با دهه ولایت و امامت از 28 خرداد تا 5 تیرماه در شهر خوی با عنوان "جشنواره ملی شمس و مولانا و هفته فرهنگی خوی" توسط موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر و اداره ارتباطات شهرداری و شورای اسلامی شهر خوی برگزار می‌شود.
ادامه مطلب

در آستانه برگزاری نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا امام جمعه خوی و هیئت مدیره و مدیران موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر و همایش با دکتر حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی دیدار کردند
در این دیدار دکتر غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی از تلاش دست اندکاران برگزاری همایش‌های بین المللی شمس و مولانا تقدیر و با تاکید بر انجام فعالیت‌های علمی بیشتر در این حوزه گفت :پرداختن به شمس و مولانا ظرافتهای و حساسیت‌های خاص خود را دارد که رعایت اصل دوری از افراط و تفریط مهمترین آن است.
ادامه مطلب

تفاهم‌نامه بین پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر با موضوع گسترش فعالیت‌های علمی شمس پژوهی و مولوی شناسی به مدت پنج سال دیگر تمدید شد
این تفاهم‌نامه با موضوع همکاری در برگزاری همایش‌های بین المللی شمس و مولانا، راه اندازی میز مطالعات فرهنگی با محوریت شمس و مولانا، همکاری در طراحی و اجرای طرحهای کلان ملی در حوزه های تخصصی و بینا رشته ای شمس پژوهی و مولوی شناسی، ایجاد زمینه مناسب برای استفاده طرفین از تولیدات علمی، و نشر مشترک کتاب و نشریات و ویژه نامه های علمی است که از سال ۱۳۹۶ آغاز شده بود و برای بار دوم به دلیل ارزیابی موفق آن تمدید شد.
ادامه مطلب

دکتر فرزانه اعظم لطفی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به عنوان مدیر امور بین الملل نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا منصوب شد
دکتر فرزانه اعظم لطفی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به عنوان مدیر امور بین الملل نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا منصوب شد. دکتر فرزانه اعظم لطفی مولانا پژوه و عضو هیئت علمی دانشکده زبانها و ادبیات خارجی _مطالعات هند دانشگاه تهران و عضو شورای سیاستگذاری تلویزیون حکمت و فرزانگی دانشگاه تهران است که با پیشنهاد رئیس نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا و موافقت شورای سیاستگزاری این رویداد به عنوان مدیر امور بین الملل همایش منصوب شده است.
ادامه مطلب

موزه ملک در برگزاری نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا همکاری می‌کند
موزه ملک در برگزاری نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا همکاری می‌کند. این مطلب را نوشاد رکنی معاون پژوهشی موزا و کتابخانه ملی ملک در جلسه مشترک اعضای هیئت مدیره و مدیران موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر خوی با مدیران موزه ملک اعلام کرود و گفت :موزه ملک وابسته به آستان قدس رضوی با در اختیار گذاشتن ظرفیت‌های خود به خصوص در حوزه پژوهش های تاریخی در همایش بین المللی شمس و مولانا مشارکت خواهد داشت.
ادامه مطلب

شبکه تلویزیون اینترنتی دانشگاه تهران و موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر خوی تفاهمنامه همکاری امضا می کنند
شبکه تلویزیون اینترنتی دانشگاه تهران و موسسه تولیت شمس تبریزی و مفاخر خوی تفاهمنامه همکاری امضا میکنند. این تصمیم در نشست مشترک اعضای هیئت مدیره و مدیران موسسه تولیت شمس تبریزی ومفاخر با مدیر شبکه تلویزیونی اینترنتی دانشگاه تهران موسوم به شبکه حکمت و فرزانگی که در دانشگاه تهران و در مورد نهمین همایش بین المللی شمس و مولانا انجام شد اتخاذ شد.
ادامه مطلب

حامیان همایش :


همایش بین المللی شمس و مولانا :

آدرس دبیر خانه اجرایی : ایران - آذربایجان غربی - خوی - خیابان شهید صمدزاده - ساختمان قدیم شهرداری - تلفن :36240090-044

ایمیل: info@conf-shams.ir


برای استفاده بهینه از این سایت از مرورگر کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید